About us

Jako bardzo doświadczony polski dystrybutor jesteśmy w stanie otworzyć dla Państwa polski rynek który to nie tylko 38 000 000 konsumentów, ale ponad 100 000 supermarketów i punktów detalicznych. To rynek o bardzo wysokiej konkurencji, a mentalność polskich biznesmenów utrudnia obcokrajowcom wejście polską arenę.

Poziom twojego sukcesu jest wprost proporcjonalny do tego, jak jesteś przygotowany na rynek polski. Pracujemy w dystrybucji codziennie od ponad 5 lat i mamy bardzo dobrą wiedzę praktyczną. Posiadanie takiej wiedzy opartej na doświadczeniu i działających umowach handlowych, pozwala bardzo dobrze zrozumieć udaną dystrybucję na terenie Polski.

Dzięki temu mamy otwarte drzwi do kilku największych sieci supermarketów, a także mniejszych sklepów i tradycyjnej dystrybucji w Polsce, co pozwala nam pracować z takimi ludźmi jak Wy i pomagać w umieszczeniu Waszych produktów na półkach najbardziej znanych firm w tym kraju.
     

Współpracujemy ściśle z takimi sieciami jak: Biedronka, Lidl, Auchan, Kaufland, Dino, Netto, Stokrotka, Milą, Polomarket itp. Ponadto współpracujemy z ponad 100 dystrybutorami w całym kraju, którzy dają nam dostęp do mniejszych i bardziej tradycyjnych sklepów w Polsce.

Nasze największe doświadczenie w dystrybucji obejmuje dystrybucję słodyczy od cukierków, gofrów, ciastek po produkty brandowe oraz pod marką własną. Staramy się zapewniać najwyższą jakość usług w naszych usługach dystrybucyjnych.